Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dowiedzieli się, że mają okleić taksówki plakatami wyborczymi. Nie chcieli, więc ich wyrzucono

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 października 2018 r. o 08:47 Powrót do artykułu
Grobel musi odejść! Przez jego rządy młodzi i zdolni ludzie wyjeżdżają do innych miast! Do pracy przyjmuje tylko po znajomości i tylko swojaków! To się musi skończyć tu i teraz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Grobel kierunek jest jeden. Cmentarz komunalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja będę czwarty. Proszę nie rezygnować z usług       ELMO       TAXI, bo odbije się to tylko na nas kierowcach. Każdy z nas co miesiąc musi płacić właścicielom korporacji       ELMO       TAXI ok. 400 złotych, nie licząc już innych kosztów związanych z działalnością TAXI. I nie ma znaczenia czy ja zrobiłem w miesiącu 1 kurs,       czy zrobiłem tych kursów 200. W momencie, kiedy zrezygnują Państwo z naszych usług to prezesostwo i tak będzie syte, a stracimy my taksówkarze bogu ducha winni. Pozdrawiam i proszę o przemyślenie swojej decyzji.
 A ktoś Ci każe tam jeździć? Może opowiedz skąd biorą się zlecenia i możliwość zarabiania pieniędzy? Kto odbiera telefony? Kto pozyskuje nowych pasażerów, kto zajmuje się nawiązywaniem kontaktów z instytucjami tudzież firmami? Ty to robisz czy szefostwo? 400 zł abonament to chyba korporacje pomyliłeś.:-D Aha i jak masz jaja to się przedstaw. :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ,że nie iwesz jak się "zatrudnia" pracowników ---żeby nie płacić za nich nakazuję się grzeczie-bez przykładania pistoletu - żeby założyli własną działalnośc jak chca pracowac dla korporacji -tak jest wszedzie bo taniej pracodawcom dac kase w reke na ZUS niż opłaca cdodatkowe składki za pracownika -więc troche myśł głabie
 Zanim zaczniesz kogoś obrażać to zapoznaj się z przepisami, bo sam wychodzisz na niedouczonego ale wszystkowiedzącego...Sięgnij po ustawę o transporcie drogowym, a potem się wymądrzaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie tylko jeden fakt, skoro ta pani startuje do RM i rzeczywiście może zmusić taksówkarzy, to dlaczego nie okleiła samochodów swoimi plakatami ? Przecież bardzie by to się jej opłaciło. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ja będę czwarty. Proszę nie rezygnować z usług       ELMO       TAXI, bo odbije się to tylko na nas kierowcach. Każdy z nas co miesiąc musi płacić właścicielom korporacji       ELMO       TAXI ok. 400 złotych, nie licząc już innych kosztów związanych z działalnością TAXI. I nie ma znaczenia czy ja zrobiłem w miesiącu 1 kurs,       czy zrobiłem tych kursów 200. W momencie, kiedy zrezygnują Państwo z naszych usług to prezesostwo i tak będzie syte, a stracimy my taksówkarze bogu ducha winni. Pozdrawiam i proszę o przemyślenie swojej decyzji.
 400 tak za nic ? To po co by wyrzucali 2 taksiarzy, za głupie plakaty które i tak by ściągnęła za 2-3 tygodnie ? I to akurat kodowca i karierowicza zomowca. Coś tu się kupy nie trzyma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze że taksówarze powiadomili prasę niech ludzie wiedzą co się dzieje w korporacjach i jakie metody maja szefowie. Jedynie pożna powiedzieć żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa jest banalnie prosta dla przeciętnie myślącego człowieka - brudna kampania wyborcza puławskiej "elyty" dla której Pan Paweł Maj jest poważnym zagrożeniem. Proszę zauważyć, że z plakatami jeździła tylko część taksówkarzy, nie wszyscy, świadczy to tylko o tym, że nia było żadnego nacisku i szantażu w tej sprawie. Wygląda to więc tak, że dwóch panów z jakiś względów postanowiło wyssać z brudnego palca historię po to tylko by zaszkodzić mocnemu kandytatowi na urząd Prezydenta Puław. Panie Pawle, ja i moja rodzina głosujemy na Pana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek emerytury Ci brakuje TY DZIADU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie być mobingowani to przyjmijcie czuba do urzędu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro szuka roboty to dlaczego pożegnał się z mundurem. Czyżby musiał? Coś przeskrobał? A może dobrą zmiana poznała się na tym fałszywym człowieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za gazeta która bez porządnej weryfikacji  puszcza taki artykuł.Dają się łatwo podpuścić i puszczają żeby tylko coś się działo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gorzej fałszywego człowieka nie znam. Wieśniak i gbur
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dariusz Kruk zakończył karierę najgorzej z szefów policji w Puławach. Ale wiadomo za co - pomino że udaje grzecznego, kulturalnego chłopa tak naprawdę to jest taki jak uważają go policjanci z puław. Nawet zabrali mu dowód rejestracyjny bo nie miał wpisu taxi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...